Banner
afbeelding kids

 

Nieuws

Woensdag 5 december: Sinterklaas

button-sinterklaas-430x400

​Woensdag 5 december is het zover: de Sinterklaasviering op school. We hopen natuurlijk van harte dat de Sint weer in de gelegenheid is om onze school een bezoekje te brengen.

De kinderen in de bovenbouw zijn al helemaal bezig met hun eigen voorbereidingen, voor de jongste is het natuurlijk ook ontzettend spannend wat er allemaal gaat gebeuren!

Even wat praktische informatie op een rijtje:

- De school start op de normale tijd. 's Middags zijn de kinderen vrij (12.00 uur uit).

- De kinderen hoeven dus alleen een tussendoortje mee te nemen.

- We hopen de sint op het plein te ontvangen. Daarna vieren we het feest verder in alle klassen.

- Donderdag 6 december mogen de kinderen een uurtje later starten (i.v.m. het vieren van pakjesavond thuis). De lessen zullen starten om 9.15 uur, dan dienen alle kinderen in de klas te zitten. Natuurlijk zijn de kinderen ook welkom op de normale tijd (8.20 uur).

Pepernoten bakken!
Hulp gezocht Bliksemstage
Kwaliteitsbewaking

Kwaliteitsbewaking

Wij werken continue aan een verdere verbetering van de kwaliteit van ons onderwijs. Voorbeelden zijn het invoeren van moderne onderwijsmethoden en het invoeren van nieuwe lesmethoden, alsmede de scholing van leerkrachten op het gebied van o.a. hoogbegaafdheid, begrijpend lezen, rekenen etc...

Lees meer

De identiteit van de school

De identiteit van de school

Wij zijn een openbare school. Dit houdt in dat kinderen met een verschillende achtergrond bij ons welkom zijn. Wij houden rekening met de levensovertuiging van een ieder. Kinderen leren zo om respectvol met elkaar om te gaan...

Lees meer

Kunstzinnige basisschool

Kunstzinnige basisschool

De Triangel is een Kunstzinnige Basisschool. Dit houdt in dat onze school extra aandacht besteedt aan creativiteit, kunst en cultuur. We werken samen met de SKVR en Villa Zebra en we bezoeken regelmatig verschillende musea en kunstenaars in de wijk...

Lees meer

Passend onderwijs

Passend onderwijs

Per 1 augustus 2014 is de zorgplicht ingevoerd. Dit betekent dat scholen ervoor moeten zorgen, dat ieder kind dat op hun school zit, of dat zich bij hun op school aanmeldt, een passende onderwijsplek krijgt binnen het samenwerkingsverband...

Lees meer