Banner
afbeelding kids

 

Nieuws

Kids Run NN Marathon Rotterdam en Feyenoord Fun Run

feyenoord_logo_4025

Zaterdag 6 april hebben 71 kinderen van onze school mee gedaan aan de Kidsrun. Zij renden 1 of 2,5 kilometer over het parcours waar een dag later de echte marathon gelopen werd. Wij zijn heel trots op alle deelnemers en hopen volgend jaar weer mee te kunnen doen met zoveel kinderen.  

Zondag 19 mei doen ook 48 kinderen van onze school mee met de Feyenoord Fun Run. Zij gaan 900 meter rennen in en rond stadion de Kuip. Veel succes!

AVG en Lekker Fit
Klimmen en klauteren in Adventure City Rotterdam
Kwaliteitsbewaking

Kwaliteitsbewaking

Wij werken continue aan een verdere verbetering van de kwaliteit van ons onderwijs. Voorbeelden zijn het invoeren van moderne onderwijsmethoden en het invoeren van nieuwe lesmethoden, alsmede de scholing van leerkrachten op het gebied van o.a. hoogbegaafdheid, begrijpend lezen, rekenen etc...

Lees meer

De identiteit van de school

De identiteit van de school

Wij zijn een openbare school. Dit houdt in dat kinderen met een verschillende achtergrond bij ons welkom zijn. Wij houden rekening met de levensovertuiging van een ieder. Kinderen leren zo om respectvol met elkaar om te gaan...

Lees meer

Kunstzinnige basisschool

Kunstzinnige basisschool

De Triangel is een Kunstzinnige Basisschool. Dit houdt in dat onze school extra aandacht besteedt aan creativiteit, kunst en cultuur. We werken samen met de SKVR en Villa Zebra en we bezoeken regelmatig verschillende musea en kunstenaars in de wijk...

Lees meer

Passend onderwijs

Passend onderwijs

Per 1 augustus 2014 is de zorgplicht ingevoerd. Dit betekent dat scholen ervoor moeten zorgen, dat ieder kind dat op hun school zit, of dat zich bij hun op school aanmeldt, een passende onderwijsplek krijgt binnen het samenwerkingsverband...

Lees meer