Banner
afbeelding kids

 

Nieuws

Kids Run groot succes!

open-graph-kids-runs

Wat een sportieve school hebben we toch! Zaterdag 7 april hebben bijna 70 van onze leerlingen meegedaan met de Kids Run in het hartje van de stad. Op een klein valpartijtje na is alles vlekkeloos verlopen. De kinderen deden mee op verschillende afstanden: 1 km of 2,5 km. En of ze nou heel snel of wat langzamer gelopen hebben; na de finish hebben ze een prachtig medaille in ontvangst kunnen nemen.

Veel sportieve ouders hebben als coach meegelopen, dank daarvoor! Zo konden na afloop alle kinderen veilig weer naar het verzamelpunt en naar huis,

Leuk weetje: ook het team van De Triangel is hartstikke sportief.. Juf Sylvia liep als coach mee bij de 1 km. Juf Natascha deed zelfs 2 rondes mee: zowel 1 km als 2,5 km.
Wie naderhand nog bij de City Run van 4,2 km heeft gekeken, kon daar meester Arie nog voorbij zien komen. En op zondag liep juf Thirza de 1/4 marathon.

We hebben nu al zin in volgend jaar!!


‚ÄčDat we als school zo enthousiast waren is niet onopgemerkt gebleven! Lees hier het artikel in het iMagazine van ons bestuur, met foto's en sfeerimpressie.

Nieuws uit de groepen 1 en 2
Eindtoets groep 8
Kwaliteitsbewaking

Kwaliteitsbewaking

Wij werken continue aan een verdere verbetering van de kwaliteit van ons onderwijs. Voorbeelden zijn het invoeren van moderne onderwijsmethoden en het invoeren van nieuwe lesmethoden, alsmede de scholing van leerkrachten op het gebied van o.a. hoogbegaafdheid, begrijpend lezen, rekenen etc...

Lees meer

De identiteit van de school

De identiteit van de school

Wij zijn een openbare school. Dit houdt in dat kinderen met een verschillende achtergrond bij ons welkom zijn. Wij houden rekening met de levensovertuiging van een ieder. Kinderen leren zo om respectvol met elkaar om te gaan...

Lees meer

Kunstzinnige basisschool

Kunstzinnige basisschool

De Triangel is een Kunstzinnige Basisschool. Dit houdt in dat onze school extra aandacht besteedt aan creativiteit, kunst en cultuur. We werken samen met de SKVR en Villa Zebra en we bezoeken regelmatig verschillende musea en kunstenaars in de wijk...

Lees meer

Passend onderwijs

Passend onderwijs

Per 1 augustus 2014 is de zorgplicht ingevoerd. Dit betekent dat scholen ervoor moeten zorgen, dat ieder kind dat op hun school zit, of dat zich bij hun op school aanmeldt, een passende onderwijsplek krijgt binnen het samenwerkingsverband...

Lees meer