Banner
afbeelding kids

 

Nieuws

Feyenoord Street League

feyenoord_logo_4025

Eerder stond er al een bericht over de Feyenoord Street League op de site, daar staat uitgebreide informatie. De gymmeester hebben contact met Feyenoord en krijgen door wie er heeft aangemeld voor de Feyenoord Street League. Tot nu toe hebben er 2 leerlingen opgegeven en weten wij dat er meer willen aanmelden. Maar dat moet wel gedaan worden. Zodra er genoeg aanmeldingen zijn kunnen vanuit onze school een team vormen. Dit team gaat samen trainen, samen dingen ondernemen om punten te verdienen voor de competitie. Bijvoorbeeld een bingo-avond organiseren voor een bejaardehuis. Deze punten zijn meer waard dan de punten die verdient kan worden met het winnen van de voetbalwedstrijden. 

Wat een leuke bijkomstigheid is zijn de tenues die de kinderen en trainer/coaches krijgen om de wedstrijden in te spelen.

Meer informatie en opgeven kan via www.feyenoordstreetleague.nl 

Wenmoment nieuwe leerkracht
Nieuws uit de groepen 5
Kwaliteitsbewaking

Kwaliteitsbewaking

Wij werken continue aan een verdere verbetering van de kwaliteit van ons onderwijs. Voorbeelden zijn het invoeren van moderne onderwijsmethoden en het invoeren van nieuwe lesmethoden, alsmede de scholing van leerkrachten op het gebied van o.a. hoogbegaafdheid, begrijpend lezen, rekenen etc...

Lees meer

De identiteit van de school

De identiteit van de school

Wij zijn een openbare school. Dit houdt in dat kinderen met een verschillende achtergrond bij ons welkom zijn. Wij houden rekening met de levensovertuiging van een ieder. Kinderen leren zo om respectvol met elkaar om te gaan...

Lees meer

Kunstzinnige basisschool

Kunstzinnige basisschool

De Triangel is een Kunstzinnige Basisschool. Dit houdt in dat onze school extra aandacht besteedt aan creativiteit, kunst en cultuur. We werken samen met de SKVR en Villa Zebra en we bezoeken regelmatig verschillende musea en kunstenaars in de wijk...

Lees meer

Passend onderwijs

Passend onderwijs

Per 1 augustus 2014 is de zorgplicht ingevoerd. Dit betekent dat scholen ervoor moeten zorgen, dat ieder kind dat op hun school zit, of dat zich bij hun op school aanmeldt, een passende onderwijsplek krijgt binnen het samenwerkingsverband...

Lees meer